Kategorie

REGULAMIN KONKURSU

“Balonowy zawrót głowy!”

 1. Organizatorem Konkursu „Balonowy zawrót głowy!”   jest Mateusz Nierenberg, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą YOUR STYLE MATEUSZ NIERENBERG, ul. Głogowska 39, 45-315 Opole, NIP: 7542872071.

 2. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie użytkownicy, posiadający konto na portalu Facebook. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie na portalu Facebook danych osobowych zgodnych z prawdą.

 3. Uczestnikami Konkursu (zwani dalej „Uczestnikami”), są osoby opisane w ust. 2 Regulaminu, które spełnią wymogi opisane w ust. 4 Regulaminu.

 4. Warunkiem udziału w Konkursie jest:

  1. a)  Polubienie fanpage’a KrólestwoDzieci.pl na portalu Facebook.

  2. b)  Kliknięcie przycisku „Lubię to” pod grafką konkursową, dostępną pod adresem www.facebook.com/KrolestwoDzieci, za pośrednictwem portalu Facebook.

  3. c)  Dodanie za pośrednictwem portalu Facebook, do dnia 13.09.2017 r. komentarza pod grafiką konkursową o której mowa w punkcie b) powyżej autorskiego komentarza, w którym Uczestnik napisze w jaki sposób spędza lato ze swoimi pociechami. Czy wybiera lato w górach czy nad morzem? Odpowiedź swoją uzasadni. Przesłaniu ww. komentarza może towarzyszyć zamieszczenie zdjęcia dziecka, które będzie jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodzica na udostępnienie wizerunku dziecka.

 5. Komentarze, o których mowa w ust. 4 pkt c), nie mogą zawierać treści obraźliwych, wulgarnych, ani sprzecznych z obowiązującym prawem polskim oraz regulaminem portalu Facebook. Organizator zastrzega sobie prawo usuwania takich komentarzy oraz blokowania możliwości dodawania komentarzy przez autorów komentarzy naruszających postanowienia Regulaminu.

 6. Spośród najlepszych komentarzy, o których mowa w ust. 4. c) Regulaminu, Organizator wybierze 1 najlepszy, którego autor otrzyma nagrodę o której mowa w ust. 7 Regulaminu. Na potrzeby Konkursu domniemywa się, że autorem komentarza jest użytkownik, z którego konta na portalu Facebook komentarz został zamieszczony.

 7. Nagrodą w konkursie są:

 • I miejsce - TM TOYS - BUNCH O BALLOONS - PROCA + WODNE BALONY

 • II miejsce - TM TOYS - BUNCH O BALLOONS - WODNE BALONY - WYRZUTNIA + BALONY

 1. Nagrody zostaną wydane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce.

 2. Po wyborze jednego zwycięzcy Konkursu, Organizator skontaktuje się ze zwycięzcąi za pośrednictwem portalu Facebook, celem uzyskania od zwycięzców zgody na ich przetwarzanie danych osobowych na potrzeby ogłoszenia wyników Konkursu. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie jest warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrody.

 3. Zakończenie Konkursu nastąpi 13.09.2017 r., ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż w dniu 18.09.2017r. poprzez post na fanpage’u Krolestwodzieci.pl za pośrednictwem portalu Facebook.

 4. Celem ustalenia sposobu i warunków odbioru lub dostarczenia nagród, Organizator Konkursu skontaktuje się ze zwycięzcami za pośrednictwem portalu Facebook.

 1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych, w tym siły wyższej lub działania osób trzecich, za które Organizator odpowiedzialności nie ponosi.

 2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest w żaden sposób związany, sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook. Serwis Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przeprowadzenie niniejszego Konkursu i nie ponosi odpowiedzialności za treści udostępniane przez Uczestników Konkursu w ramach jego przeprowadzenia.

 3. Wszelkie uwagi i reklamacje co do przeprowadzenia Konkursu oraz niniejszego Regulaminu składać można listownie na adres YOUR STYLE MATEUSZ NIERENBERG, ul. Głogowska 39, 45-315 Opole lub elektronicznie na adres e-mail biuro@krolestwodzieci.pl.

 4. Niniejszy Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.krolestwodzieci.pl i wchodzi w życie z dniem jego zamieszczenia na ww. stronie.


Link do regulaminu PDF


Sklep z oryginalnymi zabawkami dla dzieci w Opolu – Królestwo Dzieci

Zabawki znane były najstarszym cywilizacjom. Można powiedzieć, że od zawsze kształtowały nas i przygotowywały do życia w społeczeństwie. Taką rolę pełnią do dziś. Jesteśmy dumni mogąc dostarczać Państwu oryginalne zabawki renomowanych marek.

Zobacz wszystko
Jeśli tak jak my dbasz o to, by dostarczać swoim dzieciom najlepsze jakościowo produkty, trafiłeś w dobre miejsce. Jeśli masz chłopca powyżej trzeciego roku życia, zobacz zabawki dla chłopców, zabawki interaktywne albo wyrzutnie NERF. Jeśli dziewczynkę, przejrzyj zabawki dla dziewczynek, kategorię moda i uroda albo zabawa w dom. W ofercie posiadamy  gry dla dzieci, a wśród nich gry strategiczne, gry logiczne i gry plenerowe. To świetny pomysł na rozrywkę dla całej rodziny! Jeśli Twoje dziecko jest bardzo małe, z pewnością docenisz też zabawki dla najmłodszych. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć tego, co dzieci lubią najbardziej – klocków. Posiadamy klocki najbardziej znanych i sprawdzonych marek, takich jak Playmobile czy klocki LEGO. Co do tych ostatnich: oferujemy serie wiekowe i tematyczne, od LEGO Duplo dla najmłodszych, przez pierwszą i legendarną serię LEGO City, aż po LEGO Friends dedykowane dziewczynkom i zaawansowane LEGO Technics przeznaczone raczej dla starszych dzieci. W naszej ofercie znajdują się też popularne serie klocków LEGO, na postawie których nakręcono pełnometrażowe filmy, takie jak LEGO Batman i LEGO Ninjago. Dla wszystkich rodziców, którzy uważają, że zabawki powinny nie tylko bawić, ale też uczyć, przygotowaliśmy specjalną zakładkę z zabawkami edukacyjnymi. Dzięki nim masz pewność, że wspierasz rozwój swojego dziecka, dostarczając mu przy tym wybornej rozrywki! Niektóre zabawki są ponadczasowe, nie wychodzą z mody i zapewne nigdy nie wyjdą. Jako przykład można podać lalki Barbie czy domki dla lalek (szczególnie polecamy drewniane domki marki Kidkraft). Inne z kolei stają się modne i zamiast wyjść z mody, stają się kultowe. Taki los spotkał na przykład kucyki Pony i roboty Transformers..W Królestwie Dzieci mamy też inne zabawki drewniane, takie jak piramidki i sortery, a nawet bujane fotele. Młodzi plastycy z pewnością zainteresują się też zabawkami plastycznymi, wśród których można znaleźć takie hity jak ciastolina Play-Doh. Królestwo Dzieci w Opolu to nie tylko zabawki, ale też przedmioty codziennego użytku, przydatne w każdych okolicznościach, takie jak foteliki samochodowe, wózki dziecięce, nosidełka, a także kojce, łóżeczka turystyczne i krzesła do karmienia. Zupełnie odrębną kategorią są zabawki ogrodowe, zarówno baseny, huśtawki, jeździki, jak i zjeżdżalnie, piaskownice i zabawki do piasku. Zapraszamy nie tylko do zakupów przez internet, ale także wizyt w naszym stacjonarnym sklepie w mieście Opole.