Lalka Barbie z koniem

lalka barbie z koniem

Dziewczynki – podobnie zresztą jak chłopcy – do pewnego wieku mają wiele wspólnych zainteresowań, dopiero z czasem zaczyna się to nieco zmieniać. I tak większość z dziewcząt uwielbia zwierzęta, a szczególnie upodobały sobie konie (również pod postacią jednorożców!) i lalki. W związku z tym nasuwa się pewien pomysł na to, jak sprawić swej pociesze przyjemność. Podarujmy jej zestaw, który będzie zawierał zarówno pięknego rumaka, jak i lalkę Barbie, która go z gracją dosiada.

Lalka Barbie z koniem interaktywnym i chodzącym

Znajdziemy co najmniej kilka zestawów z Barbie i koniem. Jeden z nich nawiązuje do filmu Barbie® Princess Adventure™ – Przygody księżniczek. Być może nasza dziewczynka oglądała go, z zapartym tchem śledząc przygody bohaterki. Zastanawiała się wówczas, jakby to było, gdyby tak samej przenieść się do tych fantastycznie kolorowych światów. Otóż za sprawą prezentowanego produktu marzenia mogą nabrać realności. Nic wszak nie stoi na przeszkodzie, aby wraz z Barbie i jej sympatycznym koniem udać się do krain, które lubią odwiedzać dzieci, jako że same je wymyślają! Tak chodzi o terytoria wyśnione i wymarzone. Dzieci mają głowy pełne pomysłów, są także wrażliwe na piękno snów i marzeń – wierzą jeszcze w magię. Dlatego są w stanie zawędrować tam, gdzie wstępu nie ma już większość nas, ludzi dorosłych.

„Miły koniku, zapraszam Cię na przejażdżką!”

 

Na swej drodze spotkają wiele przeróżnych istot – większość będzie nastawiona pozytywnie do młodej podróżniczki i jej kompanii złożonej z laleczki i konika. Niewykluczone, że odważna ekspedycja dotrze do zamku, w którym żyje książę i czeka, aż tylko odwiedzi go ktoś wspaniały. Wspólnie zaś wyruszą do krainy jednorożców, w ich towarzystwie rasowy koń poczuje się tak, jakby przebywał we własnym stadzie. Będzie tak szczęśliwy, że zarży z radości i – co wszystkich wprowadzi w zachwyt – odtańczy specjalny taniec w rytm granej muzyki.

Jest to bowiem konik interaktywny i chodzący. Reaguje na dotyk, trącając pyszczkiem i ruszając nogami – zabawa staje się więc jeszcze realniejsza. A dotknięcie jego zdobionej tiary sprawi, że ona, kopyta oraz uzda się podświetlą. Jasnokremową grzywę tego magicznego stworzenia zdobią lśniące korale, uzda zaś wygląda tak, jakby była ze srebra. Białego jak śnieg konia dosiada jego przyjaciółka, Barbie. I ona prezentuje się nadobnie. Jak na księżniczkę przystało, nosi sukienkę mieniącą się błękitem niczym niebo, którą wysadzają srebrzyste gwiazdy, oraz różową koszulkę. Jej czoło zaś zdobi tiara.

W takim stroju zostanie przyjęta wraz z rumakiem nawet na tych najwspanialszych dworach, na których nie przyjmuje się gości bez kart wizytowych.

 

                                                                                                                     Wizualizacja ruchu pyszczka tego olśniewającego rumaka.

Sprawdź także