SYLVANIAN FAMILIES

Zwierzątka z Sylvanian Families są niewątpliwie rozkosznymi stworzonkami. Wystarczy raz na nie spojrzeć, a zdobywają serce. Twoje dziecko na pewno je polubi!

Rodziny zwierzątek

Tak się składa, że może skompletować całe rodziny tych zwierzątek, one są przecież takie przyjacielskie, lubią ze sobą przebywać. Mamy na przykład rodzinę piesków: mama, tata i maleńkie rodzeństwo. Mama nosi charakterystyczny fartuszek, wszyscy członkowie tej pogodnej familii mają na sobie kraciaste ubranka. Żyją ze sobą w zgodzie. Nie ma między nimi nieporozumień, także dlatego, że sprawiedliwie dzielą się między sobą obowiązkami.

Życie kwitnie w Sylvanii

W Sylvanii życie kwitnie i układa się harmonijnie. W centrum miasteczka znajduje się supermarket, w którym mieszkańcy uzupełniają swoje zapasy. Znajdują w nim wszystko, czego potrzebują – mama króliczków zapełni swoją lodówkę! Jest w nim specjalna chłodnia z nabiałem, półki z warzywami i owocami. Czyli akurat to, co niezbędne, aby przyrządzić swoim bliskim danie na obiad.
A niedaleko, zaraz za rogiem, stoi sklepik przyciągający uwagę małych zwierzątek. No tak – przecież sprzedają w nim zabawki! Króliczek opuszcza go z całym wózeczkiem zakupów.
Ale równie chętnie uczęszcza do wiejskiej szkoły na drzewie. Mimo, że musi się w niej pilnie uczyć, to dzięki serdecznej atmosferze miło spędza się w niej czas. Czuwa przecież nad tym miś – nauczyciel z powołaniem!

 

SYLVANIAN FAMILIES Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów