INSTRUMENTY DLA DZIECI

Dzieci są bardzo muzykalne – szczególnie w porównaniu do nas, dorosłych. Mają duże wyczucie rytmu, dostrzegamy to zwłaszcza wtedy, gdy są niemowlętami. Lubią więc śpiewać oraz tańczyć, a także grać na różnorodnych instrumentach, nieraz tworzą je samodzielnie, łącząc ze sobą różne przedmioty. Później, jeżeli zamiłowanie do muzyki nie jest pielęgnowane, zdolności oraz muzyczne upodobania zanikają. Warto temu przeciwdziałać i umożliwiać maluchom zabawę z muzykę. Idealnie nadają się do tego zabawkowe instrumenty. Nie są to jeszcze prawdziwe instrumenty muzyczne, z którymi występują na scenach artyści – ale przypominają je i są dobrą zachętą, aby w niedalekiej przyszłości sięgnąć po prawdziwą gitarę.

Gitarki dla dzieci

Wśród instrumentów-zabawek polecamy gitarki, dzięki którym można wygrywać proste melodyjki i naśladować gwiazdy rocka lub jazzu. Dla małych śpiewaków mamy zaś szeroki wybór mikrofonów. Są również organki, natomiast młode tancerki i tancerze sprawdzą swe siły na macie do tańczenia!

Zestaw muzyczny dla dzieci

Jest też szansa, aby stworzyć wesoły zespół muzykantów. Małym grajkom proponujemy zestaw instrumentów. Znajdują się w nim te najprostsze w obsłudze, tworzące sekcję rytmiczną. Nie brakuje więc marakasów, kastanietów czy choćby wielokolorowych cymbałków.

INSTRUMENTY DLA DZIECI Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów