Kategorie

Lista produktów producenta: Wader


Wader to firma z branży zabawkowej o ciekawej historii. Jej korzenie sięgają lat 60. ubiegłego wieku. Wówczas Ryszard Wójcik założył przedsiębiorstwo produkujące zabawki. Dobry pomysł oraz rzetelne wykonanie produktów z roku na rok przynosiło coraz lepsze efekty. Przełomowy okazał się początek lat 90. Wówczas polska marka nawiązała bliską współpracę z niemiecką o bardzo podobnym profilu. I tak w 1990 powstała spółka Wader-Woźniak Sp. z o.o. Biznesmeni nie spoczęli na laurach. Polsko-niemieckie przedsięwzięcie zaczęło ekspansję na sąsiednie kraje, stając się projektem o międzynarodowej renomie. Dość powiedzieć, że dziś popularnymi waderami bawią się dzieci w odległym Libanie czy Mongolii.


Całkiem niedawno, bo w 2012 roku polscy udziałowcy wykupili wkład partnera. Wtedy też Wader stał się firmą wyłącznie z polskim kapitałem. I wciąż możemy nazywać ją rodzinną, gdyż jest zarządzana przez synów jej założyciela.


Zabawki Wader


Zabawki Wader tworzone są głównie dla dzieci, które interesują się placem budowy i różnorodnymi pojazdami. Zatem szczególnie chłopcy znajdują w ofercie wiele interesujących produktów. Choć warto zauważyć, że i dla dziewczynek jest tu niemało atrakcji. Dotyczy to nie tylko Salonu piękności, ale również zestawów, które umilą zabawę w piaskownicy i na podwórku. Zostały one pomyślane w sposób, który pozwala maluchom rozwijać skrzydła wyobraźni i spędzać czas na twórczej zabawie. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów