PUZZLE 3D

Tradycyjne puzzle już nie wystarczają Twojemu dziecku? Nie może ono rozwinąć skrzydeł? Wiemy dobrze, jak temu zaradzić. Idealnym dla niego prezentem są puzzle 3D. Zabawa – uwaga! – przenosi się w trzeci wymiar. Układanie puzzli dzięki temu niewątpliwie staje się atrakcyjniejsze. Emocji na pewno nie zabraknie!

Zawrotne przeżycia z puzzlami 3D

To przecież niezwykłe widzieć, jak konstruowane przez Ciebie budowla nabiera kształtów, rośnie z każdą chwilą, staje się coraz to okazalsza, aby wreszcie stanąć w całym swym blasku. Istotnie – w miarę dokładania kolejnych elementów widok jest coraz bardziej imponujący.
Odtąd Twoja pociecha w swym pokoju zacznie rekonstruować najwspanialsze dzieła zresztą nie tylko europejskiej, ale wręcz światowej architektury!

Puzzle 3D dla dzieci i dorosłych

Sprezentuj więc dziecku zestaw, który sobie specjalnie upatrzył. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć najciekawszych modeli znanej firmy Ravensburger. Dają one Twojemu smykowi możliwość zbudowania od podstaw symbolu Nowego Jorku – Empire State Building. Puzzle 3D są jego wierną kopią. Dodatkowo rozświetlą ją niezawodne lampki LED! Dzięki temu efekt zabawy zachwyci jeszcze bardziej.
W asortymencie posiadamy równie znane budowle, takie jak londyński Big Ben, Krzywa Wieża w Pizie albo głośna Wieża Eiffla. Nie zapomnieliśmy o dziewczynkach oraz ich potrzebach. Specjalnie dla nich mamy wazoniki z końmi lub jednorożcami. Dla każdego coś się znajdzie!

 

PUZZLE 3D  Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów