Kategorie

Lista produktów producenta: Tm Toys


TM Toys to czołowy dystrybutor zabawek dla dzieci. Może się pochwalić całkiem bogatą tradycją, bo funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Z roku na rok można zauważyć, że repertuar oferowanych przez nich produktów poszerza się o coraz atrakcyjniejsze pozycje. Firma swoją główną siedzibę ma w Szczecinie. Jako ogólnokrajowy dostawca, dostarcza zabawki do obiektów w całej Polsce. Dotyczy to nie tylko dużych sieci, ale i mniejszych sklepów o bardziej lokalnym charakterze. Poza tym warto zaznaczyć, że jedno z ich biur znajduje się w tak odległym kraju, jak Hongkong. Już samo to świadczy o prężności przedsiębiorstwa.


Motto przewodnie TM Toys brzmi – “Zabawki przyjazne dzieciom”. Przyjazne, tzn. nie tylko takie, które przynoszą pociechom mnóstwo frajdy, ale i pomagają im rozwijać swoje zdolności. Dlatego też dystrybutor proponuje wiele różnorodnych zestawów. Wśród nich znajdziemy wiele zabawek licencyjnych, zaliczymy do nich choćby sympatyczną świnkę Peppę. Poza tym warto też wspomnieć o grach planszowych opartych na popularnych w Polsce i na świecie teleturniejach. Dzięki zestawom “Milionerzy” czy “Postaw na milion” każde dziecko może poczuć się jak zawodnik któregoś z programów, przy okazji znacznie powiększając zasób wiedzy.


TM Toys to firma, której głównym polem działalności jest dostarczanie sklepom dziecięcym sprawdzonych produktów. Jednak jej twórcy nie ograniczają się wyłącznie do dystrybucji. Stawiają także na kreację. Pod ich skrzydłami zabawki projektują takie marki jak Fru blu, Octopi czy też Coco. Co ciekawe, zalicza się do nich także dobrze nam wszystkim znany Gang Świeżaków. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów