WÓZKI DLA DZIECI

Maluchy garną się do poznawania świata. Ich ciekawość nie zna wprost granic. Dlatego też tak lubią podróżować w wózkach dla dzieci. Również i my się cieszymy, kiedy mamy możliwość zabrania naszej pociechy na wspólny spacer. Kiedy dni są słoneczne i ciepłe korzystamy z każdej chwili, aby przebywać na świeżym powietrzu. Zwłaszcza małe dzieci potrzebują go do prawidłowego rozwoju. Istotne, by spacer oraz wyjście z domu kojarzyło się z miło spędzonym czasem. Dlatego też tak dużą wagę przykładamy, aby wózek – pierwszy pojazd malucha – był dla dziecka wygodny i przede wszystkim bezpieczny. Pamiętają o tym producenci wózków, wyposażając je w najnowocześniejsze technologie.

Maluszek wygodnie lokuje się w siedzisku, rączki opiera na miłej w dotyku poręczy. W przypadku gdy promienie słońca rażą delikatne oczy malca, pomocny okazuje się daszek. Kółka poruszają się zwinnie. Niektóre przystosowane są do bardziej wymagających tras, mając dodatkową amortyzację.

Nie zapomniano również o wygodzie opiekuna. Rodzic pokieruje wózkiem bez trudności, z łatwością nim manewrując. Przechadzka dostarczy wszystkim dawkę pozytywnych wrażeń, nie wyłączając niezbędnego relaksu.

Wózki dla dzieci – 3w1

Oferujemy wiele różnorodnych modeli wózków. Tak – abyś mógł dostosować produkt do wieku, rozmiarów dziecka, a także pokonywanych tras. Wśród propozycji do popularniejszej z pewnością zaliczymy zestaw 3w1. To – na co wskazuje nam nazwa – uniwersalny egzemplarz. W ułamku chwili spacerówka stanie się gondolą lub – jeśli tego zechcemy – fotelikiem.

Wózek dla dziecka rok po roku

Niektóre modele dają pewność wieloletniego użytkowania. Mają bowiem regulacje, przy pomocy których ustawimy wózek tak, aby pasował do rosnącej wciąż pociechy. Nie ma zatem potrzeby, by każdego roku kupować dla szkraba nowy model pojazdu!

 

WÓZKI DLA DZIECI Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów