Kategorie

Lista produktów producenta: Bruder


Nie od dziś pojazdy Bruder – które nazywamy potocznie bruderami – goszczą w pokoikach naszych dzieci. Producent ten wciąż dostarcza nam nowe zestawy, poszerzając kolekcję oferowanych artykułów. Firma wybiega więc w przyszłość, stosując bardzo zaawansowane technologie, a jednocześnie jej korzenie sięgają pierwszych dekad minionego wieku.


Przedsiębiorstwo powstało w 1926 roku. Jego pomysłodawcą oraz założycielem był Paul Bruder (przy okazji wyjaśnia nam się geneza nazwy firmy). Na początku wraz ze współpracownikami tworzyli mosiężne tłumiki dla zabawkowych trąbek. Zatem od najwcześniejszych lat istnienia marki, w jej cele wpisane było tworzenie produktów dla dzieci. To nie była oczywiście jedyna firma, która w owym czasie oferowała tego rodzaju produkty. Niemniej właśnie ona wybiła się na rynku zabawek, szybko trafiając w gust dzieci i rodziców z bardzo różnych krajów. W glównej mierze wyniko to z jakości prezentowanych artykułów. Tej idei kontynuatorzy Paula Brudera wierni są do dziś.


Bruder Zabawki


Mamy do zaoferowania wiele zabawek sygnowanych marką Bruder. Większość to pojazdy, które wiernie reprezentują realne maszyny. Co ciekawe, zabawki te przeznaczone są nie tylko dla chłopców, bo również dziewczynki znajdują dużą radość podczas zabawy koparką, traktorem czy innym pojazdem.


Maluch ma w czym wybierać. Zależnie od zainteresowań, przeniesie się mocą wyobraźni na rolę, szosę lub inne interesujące go miejsce!


Bruder traktor


Traktory marki Bruder lśnią z oddali, zachwycając nas żywymi barwami. Ale nie służą wyłącznie do tego, aby je podziwiać w garażu. Smyk przy ich pomocy wykona na polu jakże potrzebne prace. I już wkrótce zbierze ich bogate plony! 

na stronę
Pokazuje 37 - 46 z 46 elementów
Pokazuje 37 - 46 z 46 elementów