Katalog

Filtrujesz w aktualnej kategorii

Włączone filtry:
  Producent
  Wiek

  SCHLEICH DINOZAURY

  Dzieci kochają dinozaury, co do tego nikt chyba nie ma najmniejszych wątpliwości. Specjalnie dla nich SCHLEICH przy pomocy genialnych projektantów stworzył figurki tych potężnych i zdumiewających gadów. Teraz milusińscy mają wielką szansę przenieść się do świata tych fascynujących zwierząt. A to za sprawą pomysłowej zabawy tymi produktami. Z niewysłowioną radością będą odtwarzały prehistoryczne realia. Cofną się mocą wyobraźni o dziesiątki milionów lat. Dinozaury muszą oddziaływać na myśli dziecka!

  ZABAWKI DINOZAURY

  Przyjrzyjmy się teraz ogromnym stworzeniom. Dysponujemy wszystkimi liczącymi się gatunkami tych istot, są jak żywe! Jest choćby Tyranozaur uchodzący za króla dinozaurów, prawdziwy postrach okolicy. I nic dziwnego! Figurka realistycznie rekonstruuje tego olbrzymiego łowcę. Stoi na potężnych nogach i rozdziawia wielką paszczę, prezentując rzędy ostrych zębów. W ofercie oczywiście mamy także łagodniejsze stworzenia – jak choćby znanego wszystkim Triceratopsa. I niech Cię nie zwiodą jego rogi, gdyż jest nastawiony pokojowo, nie szuka zaczepki, żywi się roślinami.

  Dodatkowo wszystkie figurki zachwycają wzrok swoimi żywymi barwami, są przecież ręcznie malowane. Z pewnością przykują uwagę ciekawego dziecka!

  Zabawkowe dinozaury – idealne dla dzieci

  Potężne gady wyginęły kilkadziesiąt lat temu. Do dziś naukowcy starają się dociec, jak . Obecnie dinozaury występują w postaci szkieletów lub makiet w muzeach paleontologicznych lub historii naturalnej. Poza tym dość liczne stada uchowały się w dziecięcych bawialniach pod postaciami zabawkowych dinozaurów. Poprzez nie dzieci dowiadują się, jak wyglądały różne gatunki tych zwierząt. To świetny wstęp do tego, aby w kolejnych latach zgłębić jakże pasjonujący temat!

   

  SCHLEICH DINOZAURY Jest 8 produktów.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów