LEGO® PRZYGODA 2™ LEGO MOVIE 2™

LEGO® PRZYGODA 2™ LEGO MOVIE 2™

Klocki LEGO® już od pewnego czasu obecne są w różnych produkcjach – filmowych czy z dziedziny gier komputerowych. W efekcie dzieci śledzą przygody ulubionych figurek na wielkim ekranie. A potem przenoszą oglądane historie do swoich pokoi. Tworzą także całkiem nowe scenariusze. Filmowe cykle przenoszone są do branży zabawek jako serie klocków. Taką ofertę stanowią klocki LEGO® Przygoda 2. 

Minęło już nieco czasu, kiedy ujrzeliśmy pierwszą odsłonę filmu. Niedawno pojawiła się druga. I cóż, również i w tym przypadku nie brakuje zabawnych sytuacji. Film ten jest komedią. Zresztą, by się o tym przekonać, wystarczy zapoznać się ze zwiastunem.

LEGO® Przygoda 2 – zestawy

Paczka przyjaciół, znana nam z pierwszej serii, zostaje zaatakowana przez najeźdźców z Kosmosu, czyli stworzenia skonstruowane z… klocków LEGO® Duplo. Cóż, wprawdzie wyglądają słodko, lecz nie można dać się im zwieść, mają bowiem dość niecne plany. Bohaterowie nabierają się na ich uroczą powierzchowność. Ofiarują im wielkie serce. Przypada ono do gustu intruzom – pożerają je. Porywają Lucy i odlatują. Emmet rusza z misją ratunkową, a pomocą służy mu grono przyjaciół.

Zestawy klocków LEGO® Przygoda 2 pozwalają kreować również inne opowieści. Jeden z nich zawiera kosmiczny autobus. W nim zabawę rozkręca roztańczona Kicia. Dyskoteka na  kółkach to oryginalny pomysł, który bardzo nam się podoba. Inną propozycją jest studio, w którym powstanie wielki hit kinowy – oczywiście LEGO® Przygoda 2!

LEGO® PRZYGODA 2™ LEGO MOVIE 2™  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji