ŚWINKA PEPPA

Świnka Peppa jest pełną pomysłów istotą. Lub się bawić z braciszkiem. Mały George uwielbia brać udział w zabawach, które wymyśla starsza siostra. Opiekują się nimi mama i tata, a wesołą rodzinkę uzupełniają babcia z dziadkiem.

Zabawna świnka lubi też spędzać czas z owieczką Suzie. Bawią się w dużym domu lub na świeżym powietrzu.

Świnka Peppa zabawka

Peppa i jej rodzina przypominają ludzi, żyją w domu, jadają przy stole – ale zarazem mają w sobie wiele ze świnek, często chrumkają i lubią – zwłaszcza Peppa i George – baraszkować w błotku.

Świnka pZ takim towarzystwem dziecko nie będzie narzekało na nudę. Dzięki ciekawym zestawom może odtwarzać niektóre scenki z bajki lub też stworzyć zupełnie nowe przygody. Ciekawą propozycją jest choćby domek, który się składa w walizeczkę, łatwo go później przenieść, nawet na dalsze odległości. Ma on ogródek z huśtawką. W ciepłe i słoneczne dni Peppa i George huśtają się na podwórku. Mama i tata są zadowoleni, że ich dzieci tak aktywnie spędzają czas.

A kiedy nastaje czas wakacji świnka i owieczka pakują plecaki, aby wyruszyć na kemping. Wielką przyjemność sprawia im przebywanie na łonie natury. Uczą się samodzielności. Rozpalają ognisko, by przyrządzić pyszny posiłek.

Świnka Peppa maskotka

Serdeczna świnka gości w dziecięcych bawialniach pod przeróżnymi postaciami. Mamy nie tylko figurki, ale również maskotki, do których smyki przytulają się, gdy idą spać.

Mimo że Peppa jest rozbrykaną dziewczynką, nie trzeba jej długo namawiać, żeby pojechała do szkoły. Wsiada do wygodnego autobusu i mknie na lekcje. Uczy się na nich ciekawych rzeczy o świecie, poza tym ma tam wiele koleżanek i kolegów, z którymi szaleje na przerwach.

 

ŚWINKA PEPPA W tej kategorii nie ma produktów.