STRAŻAK SAM

Są takie zawody, które przyciągają uwagę dziecka. Z pewnością należy do nich profesja strażaka. Nic dziwnego, że tak dużą sympatią darzą strażaka Sama, bohatera popularnej bajki. Jest on sympatyczny i przede wszystkim odważny. W każdej chwili – bez względu na porę dnia – jest gotowy, aby wyruszyć i nieść ludziom pomoc. Nie zważa nawet na największe zagrożenie, niczego się nie lęka, polega na swoim sprycie oraz umiejętnościach.

Twoje dziecko uważa go za wzór i chciałoby być takie samo jak ten szlachetny strażak. Z myślą o nim stworzono zestawy zabawek ze Strażakiem Samem.

Strażak Sam – zabawki

Strażak Sam i jego towarzysze dysponują nowoczesnym sprzętem. Chlubą remizy jest wóz strażacki Jupiter 2.0. Ma z boku schowek, w którym mieszczą się narzędzia niezbędne strażakom do pracy – czyli szpadel, siekierę, młot. No i oczywiście gaśnicę. Dzięki temu nie straszny naszym bohaterom nawet największy pożar. Wyruszają o każdej porze dnia, w nocy rozświetlają sobie drogę reflektorami. I mkną czerwonym, charakterystycznym wozem, bo wiedzą, że każda minuta ma znaczenie.

Oczekiwanie w remizie

W remizie panuje niezmącony spokój. Jednak na twarzach strażaków maluje się skupienie. Wystarczy chwila, a błogą ciszę wypełni odgłos alarmu.

Strażak Sam i jego koledzy z zespołu cały czas są zmobilizowani. Muszą być przygotowani na to, by w każdym momencie opuścić remizę i wyruszyć tam, gdzie wybuchł pożar. Za sprawą rury do zjeżdżania szybko opuszczają piętro.

A jeśli dziecko chce się poczuć jak prawdziwy strażak. Mamy dla niego w ofercie kask z mikrofonem, taki sami zakłada do akcji nieustraszony strażak Sam!

STRAŻAK SAM Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów