KSIĘŻNICZKI DISNEYA

Gdyby zapytać dziewczynkę, kim chciałaby zostać w przyszłości, często usłyszymy w odpowiedzi, że księżniczką. Oczywiście nie taką prawdziwą, jakie wciąż jeszcze w niektórych krajach można spotkać, ale księżniczką z bajki... Najchętniej z bajki Disneya! A tych jest naprawdę dużo. Długo można by wymieniać ich imiona. Jeszcze z czasów naszego dzieciństwa pamiętamy rezolutną syrenkę Arielkę, najmłodsza spośród córek potężnego władcy oceanów Trytona. Film animowany “Mała syrenka” stanowiła luźną adaptację baśni Hansa Christiana Andersena o takim samym tytule. Podobnie było z wieloma innymi hitowymi produkcjami Disneya. Dobrym przykładem jest również Kopciuszek, to jedna z bardziej lubianych księżniczek. Pojawiła się po raz pierwszy ponad dwieście lat temu. Niektórzy z nas znają ją jeszcze z baśni braci Grimm. Bohaterka nie urodziła się księżniczką, to stało się później, jest więc przykładem tego, że wszystko jest możliwe i przy pomocy wiary można odmienić swój los!

Imiona Księżniczek Disneya

Dobrze pamiętamy również Dżasminę, wybrankę Aladyna z Księgi tysiąca i jednej nocy. Wymieniliśmy nieco “starsze” księżniczki, w ostatnim czasie dużą popularnością wśród dziewczynek cieszy się Elsa z Krainy Lodu, która zamienia wszystko w lód i śnieg, włącznie z rodzinnym królestwem Arendelle.

Księżniczki Disneya lalki

Dziewczynki chciałyby przeżywać historie z ulubionych baśni, stając się księżniczkami oraz innymi disneyowskimi bohaterkami. Z myślą o ich marzeniach oferujemy szeroki repertuar zabawek. Każda pociecha w kąciku zabawy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy klocki, laleczki, figurki, a nawet hulajnogi czy rowerki, które pozwolą maluchom przenieść się w świat fantazji.

 

KSIĘŻNICZKI DISNEYA Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów