GRY EDUKACYJNE

Już od dawna psycholodzy dziecięcy uwrażliwiają rodziców na to, jak ważne jest, by ich malec uczył się już od najmłodszych lat. Oczywiście nauka ta nie powinna mieć nic wspólnego z nudą i obowiązkiem. Powinna za to być interesująca i mieć formę atrakcyjnej zabawy. Zdają sobie z tego sprawę producenci zabawek edukacyjnych. Dzięki ich zestawom uczenie się jest dla dziecka przyjemnym i owocnym procesem.

Wiele umiejętności do przyswojenia

Małe dzieci momentalnie przyswajają sobie nowe umiejętności. Dobrze, jeśli we wczesnym wieku opanują podstawowych rzeczy – bo później byłoby im znacznie trudniej. Za sprawą oferowanych przez nas gier maluch bardzo wiele się nauczy.

Pozna więc nie tylko cyferki, ale i literki; dzięki pierwszym zacznie rozwiązywać pierwsze zadania matematyczne, natomiast znajomość alfabetu pozwoli mu układać pierwsze słówka. Najpierw te proste, złożone z dwóch-trzech liter, a później bardziej rozbudowane.

Poza tym dowie się, jak “odczytywać” z zegara czas, nauczy się zapamiętywać dzięki ciekawym grom, pozna zwierzątka żyjące na farmie i wiele innych ciekawych zagadnień… A kiedy będzie gotowe, sprawdzi się w teście wiedzy z prawdziwego zdarzenia!

Pierwszy kontakt z edukacją

Istotne jest to – co się często podkreśla – aby pierwszy kontakt z edukacją był dla dziecka jak najmilszy. Poprzez to maluch z optymizmem zacznie podchodzić do kolejnych wyzwań z danej dziedzinie. Dowie się także, że nauka może być czymś na wskroś przyjemnym!

Idealnym uzupełnieniem dla tych zestawów są produkty rozwijające w dzieciach sprawność ruchową (gry zręcznościowe), logiczne myślenie (gry logiczne) czy zmysł taktyczny (gry strategiczne).

 

GRY EDUKACYJNE Jest 47 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów