ZABAWKI DO OGRODU

Dysponujesz przydomowym ogródkiem? Ale tak jakoś pusto w nim i cicho? Nic dziwnego, brakuje zabawek ogrodowych! A jak wiadomo, zarówno całkiem jeszcze małe jak i większe dzieci wprost uwielbiają spędzać czas poza domem! Gdyby tylko mogły, z pewnością całe dnie przebywałyby na dworze.
Nawet nieco gorsza pogoda i pochmurne niebo ich nie odstraszają. Cieplej się ubierają i pędzą na podwórko. Z myślą o ich potrzebach przedstawiamy pokaźną ofertę.

Zabawa w słońcu

Gdy przychodzą ciepłe dni, a słońce świeci dłużej i łaskawiej, aż żal siedzieć pośród czterech ścian. Dobrze się ruszyć i zaczerpnąć świeżego powietrza. Dzieci doskonale o tym wiedzą.
I niezależnie od tego, jak duży masz ogród, zawsze znajdzie się akurat tyle wolnego miejsca, aby znalazły się w nim zabawki.

Bogaty asortyment zabawek ogrodowych

W pełni lata warto zaopatrzyć się w swój własny basen. Dobrze też dołączyć do niego zjeżdżalnię czy maty i ślizgawki wodne. A malec będzie się beztrosko pluskał w wodzie tuż pod Twoim opiekuńczym okiem!
Natomiast do drzewa przymocujesz huśtawkę – dzieci kochają się huśtać! W ofercie mamy również piaskownicę wraz ze wszelkimi niezbędnymi zabawkami do piasku.
Ostatnim hitem są trampoliny. Na jednej z nich, a wybór jest bogaty, Twoja pociecha wyszaleje się do syta!

 

ZABAWKI DO OGRODU Jest 432 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 432 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 432 elementów