SZUMIĄCE MISIE

Pluszowy miś jest dla malutkiego dziecka nieodłącznym przyjacielem. Towarzyszy mu w trakcie zabaw, a także pomaga zasnąć. Łatwiej maluchowi zapaść w sen, kiedy wie, że tuż obok znajduje się jego miły w dotyku kompan. Od niepamiętnych czasów pluszowe zwierzątka – szczególnie misie – są popularne wśród najmłodszych.


Ostatnio wielkim uznaniem wśród malców oraz rodziców cieszą się Szumisie, czyli szumiące misie. Te sympatyczne stworzonka obdarzone są troskliwymi serduszkami, przy pomocy których emitują kojący szum – dziecku lepią się oczka i w błogim stanie przenosi się do krainy słodkich marzeń.

Dlaczego Szumisie są takie skuteczne?

Gdy dziecko przebywa jeszcze w łonie matki czuje się bardzo bezpiecznie, nic nie zakłóca jego rozwoju, słyszy tam przyjemny szum. Jest to biały szum, który absorbuje, pochłania wszelkie inne, nieraz dość nieprzyjemne dźwięki. Na tej samej zasadzie opiera się funkcjonowanie Szumisiów. I nasze pociechy znów czują się komfortowo, nic je nie niepokoi – jednostajny, spokojny dźwięk, który dociera z szumisiowego serca kołysze maluszka do snu.


Szum ten po prostu tłumi czy maskuje dźwięki niepożądane, czyli nagłe i przykre dla uszu, jak choćby poszczekiwanie psa czy sygnał ambulansu. Jego sukces polega na tym, że jest niezmienny, nieco przypomina spokojny szum fal lub miarowe uderzenie kropli deszczu o szybę.

Wysoka funkcjonalność

Szumiś generuje aż pięć rodzajów szumu. Ma tryb czuwania. Włącza się na 60 minut, aby po tym czasie stopniowo, płynnie się wyciszyć. Niemniej, jeśli nagle malec się przebudzi, jego pluszowy kompan znów się włączy, aby prędko uspokoić dziecko. Istnieje również tryb non-stop – jeśli się na niego zdecydujemy, miś będzie szumiał przez całą noc.


Jeśli się trochę zabrudzi, możemy go bez problemu umyć, pamiętajmy jedynie o tym, aby najpierw wyjąć jego czułe serduszko.


Szumiś przeznaczony jest dla noworodków już od pierwszego dnia ich narodzin. Co ciekawe, cieszy się sympatią także wśród starszych dzieci.

 

SZUMIĄCE MISIE W tej kategorii nie ma produktów.