Bruder

Katalog

Filtrujesz w aktualnej kategorii
Producent

Gorąca Oferta

 • 249,90 zł

  Śpiesz się, oferta kończy się za:

Bruder
Bruder jest firmą rodzinną założoną w 1926 roku przez Paula Brudera, której siedziba znajduje się Fürth-Burgfarrnbach (Niemcy). Bruder to pojazdy dla dzieci głównie w skali 1:16. Wykonane są z plastiku, oprócz opon, które są z gumy. Zabawki Bruder cechuje najwyższą jakość wykonania, realistyczne odwzorowanie i funkcjonalność. Nadają się do zab...
Bruder jest firmą rodzinną założoną w 1926 roku przez Paula Brudera, której siedziba znajduje się Fürth-Burgfarrnbach (Niemcy). Bruder to pojazdy dla dzieci głównie w skali 1:16. Wykonane są z plastiku, oprócz opon, które są z gumy. Zabawki Bruder cechuje najwyższą jakość wykonania, realistyczne odwzorowanie i funkcjonalność. Nadają się do zabawy w domu i na zewnątrz, a niektóre z nich posiadają sygnalizację świetlną oraz dźwiękową.
Więcej

Bruder Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 144,90 zł

  Man Pożarniczy z drabiną, pompą i sygnalizacją - posiada typowe dla Brudera walory: najwyższą jakość wykonania, realistyczne odwzorowanie i funkcjonalność.

  Kup teraz
 • 121,90 zł

  MB Sprinter wóz strażacki z sygnalizacją - posiada typowe dla Brudera walory: najwyższą jakość wykonania, realistyczne odwzorowanie i funkcjonalność.

  Kup teraz
 • 127,90 zł

  Jeep Wrangler Unlimited Rubicon Policyjny z figurką policjanta i modułem - posiada typowe dla Brudera walory: najwyższą jakość wykonania, realistyczne odwzorowanie i funkcjonalność.

 • 126,90 zł

  MAN pożarniczy z dźwigiem i sygnalizacją Seria PROFI - posiada typowe dla Brudera walory: najwyższą jakość wykonania, realistyczne odwzorowanie i funkcjonalność.

  Kup teraz
 • 113,90 zł

  Land Rover Defender policyjny niebieskosrebrny z figurką policjanta Seria PROFI - posiada typowe dla Brudera walory: najwyższą jakość wykonania, realistyczne odwzorowanie i funkcjonalność.

  Kup teraz
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów