Digital - cyfrowe sterowanie

Gorąca Oferta

  • 249,90 zł

    Śpiesz się, oferta kończy się za:

Digital - cyfrowe sterowanie
Digital to system cyfrowego sterowania, który pozwala na jednoczesne sterowanie kilkoma lokomotywami za pomocą pilota !!!

Digital - cyfrowe sterowanie W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • PIKO Digital - cyfrowe...
    Piko Digital to sytem cyfrowego sterowanie (DCC), który umożliwia jednocześnie sterowanie od 2 aż do 127 lokomotyw jednocześnie wraz z dodatkowymi urządzeniami typu zwrotnice, semafory, rogatki itp. a wszystko to przy pomocy jednego pilota o zasięgu do 10 metrów !!! Zestawy można dowolnie rozbudowywać o kolejne produkty szerokiej z oferty PIKO. Zaczniesz od lokomotywy i kilku wagonów, a zakończysz na zarządzaniu całym miastem! Wszystkie modele i akcesoria odwzorowano w skali H0 - 1:87. Cały tabor w skali H0 pasuje do torów A-Gleis (typ A): wysokość profilu szyny: 2,5 mm, rozstaw szyn: 16,5 mm.
  • MAERKLIN Digital -...
    Märklin Digital to system cyfrowego sterowania (MM), który pozwala na jednoczesne sterowanie kilkoma lokomotywami bez konieczności izolowania torów. Sterowanie odbywa się poprzez pilota Märklin Digital, gdzie sygnał płynie do stacji bazowej Märklin Digital , a następnie torami do dekodera lokomotywy.